Her web site sahibinin ihtiyaç duyacağı sayfalardan olan bu hazır “Yapım Aşamasında” tasarımlarını sizler için derledim. Tamamen ücretsiz ve açık kaynak olan bu sayfalar HTML ile oluşturulmuş. Vereceğim linklerle hem sayfaları inceleyebilir hem de bedava indirebilirsiniz.

Yapım – Bakım Aşaması Sayfası

Sitenizin adresini ve hostingini aldınız fakat henüz içerik oluşturmadınız veya temanız henüz hazır değil. Bu gibi sebepler sitenizin yayın hayatına geçmesini geciktirebilir. Bundan dolayı sitenize gelen ziyaretçileri boş bir sayfanın veya herhangi bir hata sayfasının karşılamasını istemiyor, kullanıcılarınızı hoş bir tasarımla karşılamak istiyorsanız “Yapım (Bakım) Aşamasında Sayfalarını” kullanabilirsiniz. Bu sayfalar sitenizde çok yer kaplamaz, kurulumu oldukça kolaydır iyi bir görünüm sağlar.

Yapım (Bakım) Aşamasında Sayfası Nasıl Düzenlenir?

Bu tür sayfalar genelde HTML diliyle yazılmış ve oluşturulmuştur. Bu sayfaların düzenlenmesi oldukça kolaydır. Herhangi bir not defteri editörüyle (Metin Belgesi uygulaması ve Word programı bile olabilir) .html uzantılı dosyaları açın ve gerekli alanları düzenleyin. Genelde sadece “index.html” dosyasını düzenlerseniz bu yeterli olacaktır.

v16 Colorlib

v16 Bakım Yapım Aşamasında

Bu tasarım renkli ve göze hoş gelen bir tasarımdır. Halkalar halinde geri sayım yapan bir sayaca sahiptir. Sol tarafta abonelik formu seçeneği ve sosyal medya bağlantıları mevcut. Zarif bir tasarımdır.

Demoİndir

v15 Colorlib

v15 Bakım Yapım Aşamasında

Klasik ve retro tasarıma sahip olan bu temada geri sayım özelliği mevcuttur. Güzel animasyonlara sahiptir. Alt tarafa sosyal medya bağlantılarınızı ekleyebilirsiniz. Düzenleme yapmadan da kullanabilirsiniz.

Demoİndir

Bootstrap 4 Coming Soon

Bootstrap

Bu temada sol tarafta abone ol formu bulunmakta. Sağ tarafta güzel bir animasyon bizleri karşılıyor ve yanlarında sosyal medya iconları var.

Demoİndir

We Build

we build yapım aşamasında

Bu temanın üst kısmında geri sayım hemen altında abone ol kısımları mevcut. Bunların hemen altında ise soyal medya bağlantıları var. Farklı olarak bu sayfa “İletişim Kutusu” içeriyor. Bu sayede insanların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  eSATA Nedir? Faydaları

Demoİndir

Blue Horizons

Horizons Bakımda

Bu temada iletişim adresinizi, firma adresinizi ve sosyal medya bağlantılarınızı girebileceğiniz, küçük 3 alan var. Basit ve sade bir tema.

Demoİndir

Website Under Construction Template

Construction Bakım Aşamasında

Yine basit bir tema. Geri sayım ve takip et alanları mevcut. Hoş bir tasarıma sahip.

Demoİndir

Website Coming Soon Template

Coming Soon Bakım Sayfası

Sade şık duran ücretsiz yapım aşamasında sayfası. Gerekli alanları doldurarak sitenizde kullanabilirsiniz.

Demoİndir

Ücretsiz HTML5 CSS3 Coming Soon Roket Tasarımı

Roketsoon Coming Soon Page

Farklı tasarıma sahip olan bu kodlama içerisindeki roket resmiyle ön plana çıkıyor. Diğer çoğu tasarım gibi buda geri sayım, sosyal bağlantılar ve bildirim almak için e-mail bırak alanlarını içeriyor.

Demoİndir

Bedava Tasarım Aşamasında Sayfası

Tasarım Aşamasında Basit

Bu templatede kendinize ayrılan kısıma “Hakkımızda” yazısı ekleyebilirsiniz. Şık ve hızlı bir tasarım.

Demoİndir

Yükleniyor Bakım / Yapım Aşamasında Sayfası

Coming Soon Site yapım aşamasında

Diğerlerinden farklı bir tasarım arıyorsanız bu tasarımı beğenebilirsiniz. Bir bar çubuk sayesinde yükleniyor etkisi oluşturarak sitenize bu tasarımı ekleyebilirsiniz.

Demoİndir

Bu tasarımı indirmek için gittiğiniz sitede hesap oluşturarak “Free Download” butonuna basın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir